יעוץ משכנתא מקצועי
רכישת דירה היא אחד הרגעים המאושרים ביותר בחיי כל זוג. עם זאת, לרוב המכריע של הזוגות אין יכולת כלכלית מספקת (גם אחרי עזרת ההורים ושימוש בכל החסכונות) לרכוש דירה ללא לקיחת משכנתא. לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשו בחייכם ולכן לפני לקיחת צעד שכזה מוטב יהיה אם תעזרו במומחים.
חברת י. שליו- המרכז הישראלי לפתרונות מימון בע"מ, הינה חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום ההלוואות, האשראי הבנקאי והמשכנתאות.
לפניכם קצת מידע אודותינו בכדי שנוכל לסייע לכם בבחירת המשכנתא הנכונה ואיתור המסלול הטוב ביותר עבורכם

מניסיוננו, לזוגות רבים הפונים לבנק ומתעניינים בקבלת משכנתא, מתברר מהר מאוד כי מדובר בעניין מורכב למדי. דבר המגביר את התהיות ותחושת הבלבול. לא אחת, הזוג שואל את עצמו- איזו סוג משכנתא עלינו לבחור?, מהו המסלול והרכב המשכנתא הטוב ביותר עבורנו? לעיתים אף סכום המשכנתא שהם מעוניינים לקחת, לא ברור להם.

על חברת י. שליו-המרכז הישראלי לפתרונות מימון בע"מ:
י.שליו הינה חברה ותיקה בגיוסי אשראי ומימון בארץ, בשנים האחרונות פעלה י.שליו באיתור צרכי האשראי של עסקים וחברות ופעלה נמרצות בגיוס אשראי מטעם קרנות סיוע ממשלתיות לעסקים.
לאחר שנצבר במשרדינו ניסיון רב ועשיר, תוך ביסוס קשרים ענפים מול המערכת הבנקאית, ובמקביל לאחר שגייסה י.שליו אשראי כולל של מעל ל- 200 מיליון ₪ מגופים בנקאיים ברחבי הארץ, שמה לה למטרה לסייע וללוות לקוחות מול המערכת הבנקאית בבחירה ובניית המשכנתא הנכונה.

השיטה:
כחלק מפעילותנו, אנו מלווים את הלקוח החל מניתוח היכולת הכלכלית האישית של כל לווה, תוך התמקדות בצרכיו, בשילוב בניית תמהיל המשכנתא הטוב ביותר לזוג, לצרכיו וליכולת ההחזר המיידית וארוכת הטווח שלו.
עם סיום בניית התמהיל הנכון והמתאים ביותר לצרכיו ויכולותיו של הזוג, אנו מבצעים מכרז בין הבנקים בישראל, זאת בכדי להציע ללקוח את הריבית הטובה ביותר בשילוב התמהיל הנכון ביותר.

היתרונות של י.שליו:

• ייעוץ משכנתא על ידי המומחים של י.שליו יחסוך לכם סכום מצטבר של עשרות אלפי שקלים (40,000 ₪ - 80,000₪ עבור סכום משכנתא הנלקח על ידי רוב משקי הבית בישראל)

• קשרים ענפים מול המערכת הבנקאית בתחום ההלוואות בכלל ובתחום המשכנתא בפרט. כתוצאה מכך, יכולת לקבל תנאים מוטבים עבור לקוחותיה מהבנקים.

• ייעוץ בלתי תלוי השם את טובת הלקוח במרכז.

• חסכון של "ריצות" (ו"כאב ראש") בין הבנקים וחסכון באובדן ימי עבודה לצורך העניין.
• יחס אישי, ליווי וייעוץ ללקוח לכל אורך הדרך.

יצירת קשר:
לקבלת פרטים נוספים, נציגינו ישמחו לשוחח עמכם וללוותכם בכל התהליך, אנא צרו עמנו קשר בטלפון 1700-500-705, או השאירו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

בהצלחה,
צוות י.שליו,
המרכז הישראלי לפתרונות מימון בע"מ